ГЕОЛОГО-ДОСЛІДНИЦЬКІ ПОСЛУГИ

Держгеонадра України
НАК «Надра України»

ДП "УКРНАУКАГЕОЦЕНТР"

Новини

 • 02-04-2020 р.


  Привітання Генерального директора ДП "Укрнаукагеоцентр"
  ПрАТ «НАК «Надра України» Левченко Сергія Миколайовича
  з днем геолога!

  Читати
 • 03-03-2020 р.


  До уваги працівників ДП"Укрнаукагеоцентр"

  В зв’язку з загрозою поширення КОРОНАВІРУСУ, посилюються дезінфекційні заходи у приміщеннях підприємства та проводиться контроль температури тіла працівників та відвідуючих на прохідній. Будьте уважні до себе та оточуючих, виконуйте заходи індивідуального захисту, зазначені у РЕКОМЕНДАЦІЯХ, що розповсюджені на підприємстві.

  Читати
 • 12-02-2020 р.


  Петро Голуб: «Для забезпечення стабільного приросту запасів і ресурсів вуглеводнів — необхідно збільшувати обсяг науково-аналітичних, сейсморозвідувальних та бурових робіт».

  Про це заявив генеральний директор ДП «Укрнаукагеоцентр» НАК «Надра України» в Полтаві під час науково-практичної конференції, що пройшла в рамках Міжнародної спеціалізованої виставки нафтогазової промисловості «Нафта. Газ. Сервіс-2020». Петро Голуб виступив з доповіддю про сучасний стан запасів і ресурсів вуглеводнів в Україні та окреслив перспективи і заходи щодо нарощення ресурсної бази, яка дозволить видобувати достатньо газу для здобуття енергонезалежності.

  Читати
 • 07-02-2020 р.


  Чергове заняття постійно діючої Школи молодого геолога.

  На заняттях читають лекції досвідчені фахівці підприємства, а також запрошені спеціалісти, проходять професійні дискусії та практичні семінари із освоєння нових вітчизняних та зарубіжних технологій.

  Читати
 • 30-01-2020 р.


  У ДП «Укрнаукагеоцентр» працює Школа молодого геолога.

  У дочірньому підприємстві ПрАТ «НАК «Надра України» «Укрнаукагеоцентр» відбулося чергове заняття постійно діючої Школи молодого геолога. На заняттях читають лекції досвідчені фахівці підприємства, а також запрошені спеціалісти, проходять професійні дискусії та практичні семінари із освоєння нових вітчизняних та зарубіжних технологій.

  Читати
 • 24-01-2020 р.


  Генеральний директор ДП «Укрнаукагеоцентр» Петро Голуб провів зустріч із представниками АТ «Укргазвидобування» і Vermilion Ukraine Exploration B.V.

  23 січня 2020 р. відбулася робоча зустріч фахівців підприємств ПрАТ «НАК «Надра України» і
  ДП «Укрнаукагеоцентр» з представниками компанії АТ «Укргазвидобування» Олегом Гоцинцем і Олегом Гаракевичем та Скотом Маклареном, який представляє Vermilion Ukraine Exploration B.V., дочірню компанію канадської нафтогазової компанії Vermilion Energy Inc.

  Читати
 • 08-01-2020 р.


  ДП «Укрнаукагеоцентр» ПрАТ «НАК «Надра України» у 2019 році повністю виконало зобов’язання з виробничої і науково-дослідницької діяльності

  На дочірньому підприємстві ДП «Укрнаукагеоцентр» ПрАТ «НАК «Надра України» підвели підсумки робіт виконаних у 2019 році. Зокрема, спеціалісти підприємства на основі геолого-геофізичних даних підготували на замовлення надрокористувачів 30 бізнес-проектів, а також обґрунтували та надали рекомендації для геолого-розвідувальних робіт по 98 перспективним ділянкам.

  Читати
 • 27-12-2019 р.


  Привітання Генерального директора ДП "Укрнаукагеоцентр"
  Голуба Петра із Новим роком та Різдвом Христовим!

  Читати
 • 23-12-2019 р.


  Тарас Кузьмич провів робочу зустріч із китайськими інвесторами.

  У НАК «Надра України» зустрілися із делегацією китайської компанії ТОВ «Ляонін WOLF Нафтомаш». 20 грудня голова правління НАК «Надра України» Тарас Кузьмич провів робочу нараду з делегацією потенційного іноземного інвестора — китайської компанії ТОВ «Ляонін WOLF Нафтомаш». Зустріч відбулася у рамках підписаного раніше Меморандуму про співпрацю. Фахівці Компанії ознайомили гостей із Китаю з історією видобутку вуглеводнів на території України, особливістю будови та умовами осадконакопичення в Східному і Західному регіонах, представили на розгляд матеріали по перспективним ділянкам Західного регіону України (Мостівське та Ретичинське газові родовища).

  Читати
 • 05-12-2019 р.


  25.11-27.11.2019р. в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу (ІФТУНГ) за ініціативи та організації університету відбувся ярмарок вакансій.

  Ярмарок є надзвичайно корисним для викладачів та студентів не лише випускних курсів, але й для друго-, третьо- і навіть першокурсників. Корисним він є і для підприємств зацікавлених в якісній підготовці майбутніх геологів, геофізиків, розробників родовищ нафти та газу.

  Читати
 • 26-11-2019 р.


  Основні зусилля необхідно зосередити на розробці важковидобувних родовищ», — Роман Опімах

  У Державній службі геології та надр України відбулася робоча нарада за участі усіх державних геологорозвідувальних компаній, на якій обговорили потенційно привабливі нафтогазові об‘єкти.

  Посилання на сайт Державної служби геології та надр України.
  Читати
 • 20-11-2019 р.


  У рамках візиту на Полтавщину очільник Держгеонадра Роман Опімах відвідав ДП «Укрнаукагеоцентр».

  Під час робочої поїздки у Східний нафтогазовидобувний регіон України голова Державної служби геології та надр України Роман Опімах та радник міністра Мінекоенерго України Артем Петренко відвідали провідне дочірнє підприємство ПрАТ «НАК «Надра України» — ДП «Укрнаукагеоцентр».

  Читати
 • 06-11-2019 р.


  З доповіддю про екологічну безпеку на свердловинах виступив представник ДП «Укрнаукагеоцентр» на ІV Київській конференції Ньюфолк НКЦ

  5 листопада у Києві відбулася IV Київська конференція з сучасних методів буріння і збільшення видобутку нафти і газу «БУРІННЯ. ІНТЕНСИФІКАЦІЯ. ЕКОЛОГІЯ ТА ОХОРОНА ПРАЦІ» в рамках ІV міжнародної спеціалізованої виставки «НАФТОГАЗЕКСПО-2019». Учасниками конференції стали представники влади, бізнесу, державних геологічних та видобувних підприємств, приватних сервісних компаній, зокрема депутат ВРУ та член Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Анна Скороход, виконавчий директор Асоціації газовидобувних компаній Роман Опімах, перший заступник Голови Правління АТ «Укгазвидобування» Олександр Романюк, директор з розвідки та перспективного розвитку ДТЕК Нафтогаз Іван Гафич.

  Читати
 • 04-11-2019 р.


  Нарада з питання довгострокового і взаємовигідного співробітництва з Науковим Центром аерокосмічних досліджень Землі Інституту геологічних наук НАН України у сфері наукових досліджень.

  ЦАКДЗ виконує тему: «Розробка методики прогнозу нафтогазоносності на основі вивчення геофлюїдодинамічних процесів у розломних зонах з використанням матеріалів супутникових зйомок і геолого-геофізичної інформації (на прикладі бортових зон ДДЗ). Розробка методології пошуків родовищ нафти і газу на основі побудови регіональної моделі глибинної міграції вуглеводнів».

  Читати
 • 23-10-2019 р.


  22 жовтня 2019 року в ДП «УКРНАУКАГЕОЦЕНТР» відбувся черговий семінар за результатами Шостої міжнародній науково-практичної конференції «Надрокористування в Україні. Перспективи інвестування».

  ДП «УКРНАУКАГЕОЦЕНТР» НАК «Надра України» на конференції представляв директор департаменту геології, гідрогеології, вивчення та прогнозу термобаричних умов Скирда Микола Леонідович, який виступив з доповіддю на тему: «Моніторинг стану навколишнього природного середовища в нафтовій галузі».

  Читати
 • 10-10-2019 р.


  У м. Трускавець Львівської області триває VI міжнародна науково-практична конференція «Надрокористування в Україні. Перспективи інвестування».

  У конференції приймають участь понад 300 науковців та провідних спеціалістів з галузі, також гості з Білорусі, Сполучених Штатів та Угорщини. Голова оргкомітету – доктор геолого-мінералогічних наук, доктор географічних наук, доктор технічних наук, професор, голова Державної комісії України по запасах корисних копалин Рудько Георгій Ілліч.

  Читати
 • 13-09-2019 р.


  Партнерська зустріч фахівців підприємства ДП «УКРНАУКАГЕОЦЕНТР» та НАК «Надра України» з представниками компанії АТ «Укргазвидобування» та іноземного інвестора - компанією «Верміліон Юкрейн Експлорейшн Б.В».

  Головний геолог ДП «УКРНАУКАГЕОЦЕНТР» Солодкий Валерій Миколайович привітав гостей та ознайомив із загальним потенціалом нафтогазоносності України, перспективами освоєння нафтогазоносних ділянок надр та напрацюваннями підприємства, з об’ємами та складом геологічної інформації, які зберігаються у геологічних фондах «ДП «Укрнаукагеоцентр».

  Читати
 • 06-09-2019 р.


  Рухова активність – здоровий спосіб життя – успіх в роботі.

  Підприємство ДП «Укрнаукагеоцентр» та НАК «Надра України» успішно виконують значні виробничі обсяги, які направлені на збільшення видобутку нафти і газу у нашій державі. Про значний внесок у видубуток нафти і газу свідчить наш багаторічний досвід роботи з більш ніж 70 підприємствами нафтогазової галузі державного та приватного сектору.

  Читати
 • 05-09-2019 р.


  Привітання Генерального директора ДП «Укрнаукагеоцентр» Голуба П.С. з днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості!

  Читати
 • 24-07-2019 р.


  Засідання Комітету підприємців з питань природокористування та охорони довкілля при ТПП України та профільного Комітету Громадської ради Мінприроди.

  11 липня 2019 року о 14 годині в Торгово-промисловій палаті (ТПП) України за участю представників провідних промислових асоціацій та підприємств, органів державної влади, експертів та представників ДП «УКРНАУКАГЕОЦЕНТР» відбулося розширене засідання Комітету підприємців з питань природокористування та охорони довкілля при ТПП України та профільного Комітету Громадської ради Мінприроди у форматі круглого столу з питання «Закони України «Про оцінку впливу на довкілля», «Про стратегічну екологічну оцінку» Досягнуті результати та проблеми».

  Читати
 • 12-07-2019 р.


  26 червня в актовому залі ДП «УКРНАУКАГЕОЦЕНТР» відбувся семінар за результатами VI Міжнародног геологічного форуму “Актуальні проблеми та перспективи розвитку геології: наука й виробництво “.

  У форумі від НАК «Надра України», за дорученням голови правління Климовича Я.Я., з доповіддю на тему: «Застосування комплексних науково-аналітичних досліджень керну і пластових флюїдів для ефективного видобутку вуглеводнів» виступила начальник комплексної аналітичної лабораторії ДП «УКРНАУКАГЕОЦЕНТР» к.г.н. Сіра Н.В.

  Читати
 • 20-06-2019 р.


  17 червня в Одесі розпочався VI Міжнародний геологічний форум “Актуальні проблеми та перспективи розвитку геології: наука й виробництво (Геофорум-2019)“.

  У форумі, що проводиться Українським державним геологорозвідувальний інститутом за сприяння геологічних підприємств Державної служби геології та надр України приймають участь близько 100 представників академічних інститутів Національної академії наук України, вищих навчальних закладів, добувних і сервісних компаній та науково-виробничих організацій з різних регіонів України.

  Читати
 • 04-06-2019 р.


  Науковий семінар на тему: «Прогноз основного резерву пасток нафти і газу в кам’яновугільних відкладах Дніпровсько-Донецької западини на основі детальних комплексних літолого-палеографічних досліджень продуктивних горизонтів».

  29 травня 2019 року в головному відділенні Укр ДГРІ м. Київ, в атмосфері дружньої зустрічі відбувся науковий семінар на тему: «Прогноз основного резерву пасток нафти і газу в кам’яновугільних відкладах Дніпровсько-Донецької западини на основі детальних комплексних літолого-палеографічних досліджень продуктивних горизонтів». Автори та доповідачі - провідні фахівці Чернігівського відділення Укр ДГРІ к.г.-м.н. В. Т. Кривошеєв, к.г.н. Макогон В.В., Іванова Є.З.

  Читати
 • 31-05-2019р.


  Міжнародна науково-технічна конференція
  «Нафтогазова енергетика 2019».

  У період з 27 по 31 травня 2019 року на базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відбулася Міжнародна науково-технічна конференція «Нафтогазова енергетика 2019». Серед учасників конференції були присутні представники профільних Міністерств та відомств країни, а також, провідні вітчизняні та іноземні нафтогазовидобувні і сервісні компанії, заклади вищої освіти, науковці, експерти.

  Читати
 • 17-05-2019р.


  Свято Вишиванки.

  Традиційно разом з усією країною наше підприємство ДП «УКРНАУКАГЕОЦЕНТ» НАК «Надра України» відзначає свято Вишиванки, одне з найбільш самобутніх свят, присвячених розквіту української культури.

  Читати
 • 10-05-2019р.


  За значний особистий внесок у соціально-економічний розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм згідно Указу Президента України №188/2019 від 04.05.2019 року присвоєно звання «Заслужений працівник промисловості України»
  Генеральному директору ДП «УКРНАУКАГЕОЦЕНТР» Голубу Петру Сергійовичу.

  Читати
 • 26-04-2019р.


  ІІ студентський круглий стіл «Геологія. Наука. Практика.»

  23 квітня 2019 року в Полтавському коледжі нафти і газу Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка відбулося засідання ІІ студентського круглого столу «Геологія. Наука. Практика», на якому з науковими доповідями виступили студенти Полтавського коледжу нафти і газу та Полтавського національного технічного університету ім.Ю.Кондратюка.

  Читати
 • 26-04-2019р.


  Зі світлим святом Великодня!

    Нехай ангел охоронець оберігає вас від усіх негараздів. Думки нехай будуть світлими, а щастя в дім приходить із кожним новим світанком. Нехай ваше життя наповниться яскравими зустрічами і подіями, хорошим настроєм, щоб доля подарувала безліч приводів для радості.

  Колектив ДП "УКРНАУКАГЕОЦЕНТР"

 • 22-04-2019р.


  Міжнародна конференція GeoDrilling III
  «Буріння і розкриття пластів - 2019».

  За організації ТОВ «Геосинтез Інженірінг», ВЦ«ТіС» та підтримки ДТЕК Нафтогаз і групи компаній Smart Energy 18 квітня 2019 року у Великій залі засідань ГУП в Полтавській області відбулася Міжнародна конференція GeoDrilling III «Буріння і розкриття пластів - 2019».У заході взяли участь понад 100 представників різних міжнародних, приватних та державних компаній Білорусі, Болгарії, Польщі, Сінгапуру, США та України.

  Читати
 • 15-04-2019р.


  В Полтаві на підприємстві ДП «УКРНАУКАГЕОЦЕНТР» проводилася зустріч з представниками китайської делегації для налагодження міжнародних зв’язків з питання енергоефективності.

  12 квітня відбулася зустріч фахівців ДП «УКРНАУКАГЕОЦЕНТР», з представниками китайської делегації компанії Good We. Зазначений візит делегації до підприємства - перший.

  Читати
 • 12-04-2019р.


  Cемінар на тему: «Газоконденсатні та термодинамічні дослідження пластових вуглеводневих систем».

  Одинадцятого квітня в актовому залі ДП «УКРНАУКАГЕОЦЕНТР» відбувся семінар на тему: «Газоконденсатні та термодинамічні дослідження пластових вуглеводневих систем». З доповіддю виступили фахівці «Департаменту дослідження свердловин та розробки родовищ»: Дяченко Артем та Дзябенко Ігор.

  Читати
 • 08-04-2019р.


  Святкування Дня геолога.

  5 квітня 2019 р. в актовому залі підприємства ДП «УКРНАУКАГЕОЦЕНТР» відбулись урочистості з нагоди професійного свята – День геолога!

  Читати
 • 03-04-2019р.


  Вітаємо розвідників надр з професійним святом!

  Щороку у першу неділю квітня в Україні відзначається День Геолога. Це професійне свято працівників геології, геофізики, геодезії та картографії України.

  Читати
 • 15-03-2019р.


  ІІІ Міжнародний Галузевий Форум «Розвиток нафтогазових активів та геологія».

  За організації Інженірінгового Центру Полтава та підтримки: «Укргазвидобування», UNB, DTEK, NewTech, Групи компаній Карат, Weatherford, PilotDrillingTechnolodgies, SKS, Fidmash та ін. 13-14 березня 2019 року в Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка відбувся ІІІ Міжнародний Галузевий Форум «Розвиток нафтогазових активів та геологія». Форум є майданчиком обговорення результатів діяльності, досягнень та проблематики роботи бурових, нафтогазовидобувних, геологорозвідувальних та сервісних компаній України та світу для топ-учасників нафтогазового ринку.

  Читати
 • 12-03-2019р.


  Зустріч представників компанії CEO ip з керівництвом та головними фахівцями підприємства ДП «УКРНАУКАГЕОЦЕНТР».

  Генеральний директор ДП «УКРНАУКАГЕОЦЕНТР» Петро Сергійович Голуб привітав гостей та ознайомив із загальним потенціалом нафтогазоносності України, перспективами освоєння нафтогазоносних ділянок надр та напрацюваннями підприємства.

  Читати
 • 06-03-2019р.


  Привітання генерального директора ДП "УКРНАУКАГЕОЦЕНТР"
  зі святом чарівних жінок – 8-го Березня!
  Читати
 • 28-02-2019р.


  Дослідження фільтраційно-ємнісних властивостей керну в пластових умовах та їх зміни при дії різних технологічних розчинів та рідин інтенсифікації.

  28 лютого Департамент дослідження свердловин та розробки родовищ ДП «УКРНАУКАГЕОЦЕНТР» презентував тему: «Дослідження фільтраційно-ємнісних властивостей керну в пластових умовах та їх зміни при дії різних технологічних розчинів та рідин інтенсифікації». Доповідач: Щербина І.В.

  Читати
 • 26-02-2019р.


  Традиційний щорічний розгляд фонду об’єктів Східного нафтогазоносного регіону.

  26 лютого 2019 року в приміщенні УкрДГРІ, за участю представників нафтогазорозвідувальних та видобувних підприємств всіх форм власності, відбувся традиційний щорічний розгляд фонду об’єктів Східного нафтогазоносного регіону.

  Читати
 • 20-02-2019р.


  «Геолого-економічна оцінка запасів та ресурсів вуглеводнів за допомогою програмного комплексу R3. Реалізація методики PRMS та адаптація до українських стандартів нафтогазової галузі».

  У актовому залі ДП «УКРНАУКАГЕОЦЕНТР» представники ТОВ «Бренд-Вік ЛТД», що є офіційним представником компанії OGRE Systems, Inc (США) в Україні виступили з презентаційною лекцією «Геолого-економічна оцінка запасів та ресурсів вуглеводнів за допомогою програмного комплексу R3. Реалізація методики PRMS та адаптація до українських стандартів нафтогазової галузі».

  Читати
 • 14-02-2019р.


  13 лютого 2019 року у виставковій залі міського Будинку культури відбулося урочисте відкриття галузевої виставки «Нафта. Газ. Сервіс – 2019». Під час роботи виставки відвідувачам пропонують ознайомитися з експозиціями близько 40 компаній нафтогазового сектору.

  Щорічно виставку відвідують та беруть участь у заходах керівники та спеціалісти галузевих відомств та підприємств, науково-технічні заклади. Виставка стала своєрідною платформою для представлення компаній нафтогазового сектору.

  Читати
 • 08-02-2019р.


  Сьомого лютого у ДП «УКРНАУКАГЕОЦЕНТР» відбувся черговий навчальний семінар.

  Цього разу Департамент дослідження свердловин та розробки родовищ представив тему: «Гідродинамічні дослідження свердловин. Приклади інтерпретації результатів досліджень». Доповідь підготували: Приходченко Олексій та Зубань Сергій.

  Читати
 • 31-01-2019р.


  31 січня в актовому залі ДП «УКРНАУКАГЕОЦЕНТР» по новій програмі відбулося чергове заняття постійно діючих курсів на тему «Досвід проведення геологічного супроводу спорудження пошуково-розвідувальних свердловин». Тема виявилася надзвичайно цікава та корисна для присутніх.

  «Такі семінари традиційно відбуваються у нас на підприємстві, - звернувся до аудиторії генеральний директор ДП «УКРНАУКАГЕОЦЕНТР» Петро Сергійович Голуб. Всі доповіді, які будуть звучати сьогодні базуються на реальних прикладах та взяті з виробничої діяльності. У подальшому ми будемо формувати теми семінарів з урахування побажань працівників підприємства. Керівником курсів призначено Булищенко О.М. Очікуємо активної участі та залученості до процесу навчання молодих спеціалістів».

  Читати
 • 30-01-2019р.


  До центрального керносховища ДП «УКРНАУКАГЕОЦЕНТР» з робочим візитом завітали представники компанії «ВК» Укрнафтобуріння».

  Нині «УКРНАУКАГЕОЦЕНТР» тісно співпрацює з багатьма компаніями, в тому числі, які розташовані на теренах України з іноземним капіталом. Близько тридцяти замовників на сьогодні має підприємство та володіє потужним лабораторним комплексом на рівні світових стандартів, аналогів якому в Україні немає.

  Читати
 • 21-01-2019р.


  М. Київ лекція на тему: «Оцінка запасів нафти та газу. Правила PRMS».

  За багаторічну діяльність спеціалістами департаменту з підрахунку запасів ДП «УКРНАУКАГЕОЦЕНТР» НАК «Надра України» виконано та захищено більше ніж 500 оцінок запасів та ресурсів родовищ та перспективних площ в ДКЗ України.

  Читати
 • 16-01-2019р.


  Підсумки роботи ДП «Укрнаукагеоцентр» НАК «Надра України».

  Читати
 • 14-01-2019р.


  Візит генерального директора ТОВ «Шлюмберже Сервіс Україна» п.Євгена Вішнікіна до ДП «УКРНАУКАГЕОЦЕНТР».

  Читати
 • 29-12-2018р.


  Привітання Генерального директора Голуба Петра Сергійовича з Новорічними та різдвяними святами.

  Читати
 • 28-12-2018р.


  Колектив ДП «УКРНАУКАГЕОЦЕНТР» НАК «Надра України» зібрався для підведення підсумків та планування роботи у Новому 2019 році.

  Читати
 • 21-12-2018р.


  ХІ Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми й перспективи розвитку академічної та університетської науки».

  Читати
 • 15-11-2018р.


  АТ «Укргазвидобування» провело зустріч у форматі конференції з існуючими та потенційними підрядними компаніями.

  Читати
 • 01-10-2018р.


  Робочий візит ДП «УКРНАУКАГЕОЦЕНТР» НАК «Надра України» до білоруських колег.

  Читати
 • 11-09-2018р.


  ДП «УКРНАУКАГЕОЦЕНТР» НАК «Надра України» святкує день працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України.

  Читати
 • 08-09-2018р.


  Міжнародний нафтогазовий форум та виставка.

  Читати
 • 04-09-2018р.


  Привітання з Днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості!

  Читати
© ДП"УКРНАУКАГЕОЦЕНТР", 2018-2019